• 14 dni na zwrot
Producers
Browsing options
Availability

O charakterze wnętrza świadczą detale. To właśnie one sprawiają, że pomieszczenie zyskuje niepowtarzalny klimat. Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem dodatków o unikatowych cechach, zachęcamy do poznania naszej oferty. Proponujemy m.in. dzwonki do drzwi retro. Są to elementy wykonane z bakelitu i stali niklowanej, zaprojektowane w duchu lat 50. i 60. XX wieku. Twórcy odwzorowali nie tylko ich wygląd, ale także charakterystycznych dla tych czasów dźwięk, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

W prezentowanej ofercie dostępne są również przyciski dzwonkowe z bakelitu, nieprzeciętne ze względu na bezpośrednie nawiązanie do stylu retro. To świetna propozycja dla każdego, kto myśli o wykończeniu wnętrza z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Zgrabne, eleganckie i trwałe, będą służyć przez lata nie tylko w mieszkaniach czy domach, ale także lokalach użytkowych zaaranżowanych w stylu vintage czy loft.

Dzwonki do drzwi i przyciski retro – postaw na styl

Wszystkie prezentowane w naszej ofercie dzwonki oraz przyciski pochodzą z oferty niemieckiej firmy THPG, która specjalizuje się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego (w tym włączników czy gniazdek). Warto docenić je nie tylko za unikatowy wygląd, ale także trwałość. Bakelit to materiał termoutwardzalny, od lat doceniany za wysoką wytrzymałość oraz właściwości izolacyjne. Jeśli widoczne tu propozycje przypadły Ci do gustu, dopasuj do nich pozostałe elementy retro, aby stworzyć w ten sposób spójne wnętrze z charakterem.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl