• 14 dni na zwrot
Producers

Uchwyty meblowe - mały detal, spektakularny efekt!

W ofercie Intterno home znajdziecie stylowe gałki i uchwyty meblowe ze szlachetnych materiałów, takich jak mosiądz, szczotkowany mosiądz, kamień, porcelana i bakelit. Nasze wzory to klasyki stylu retro wykonane w litym mosiądzu i kamieniu, reprodukcje kultowych bakelitowych modeli w stylu Art Deco i Bauhaus oraz fantazyjne formy z francuskiej porcelany. 

Odświeżenie mieszkania nie musi się wiązać z wielkimi kosztami. Czasem wystarczy zmiana na poziomie detalu. I tutaj na pierwszy plan wychodzi uchwyt meblowy, który potrafi na nowo zdefiniować styl mebla. Zmiana uchwytów meblowych może przynieść duży efekt. Nowa gałka do szafek potrafi całkowicie odmienić charakter mebla a wiadomo, że siła pięknych wnętrz tkwi w dobrze dobranych akcentach przyciągających wzrok.

Miłośnicy mebli vintage, przy renowacji, często napotykają na problem brakujących uchwytów lub tego, że oryginalne dodatki meblowe zostały w przeszłości zastąpione przez uchwyty, które nie pasują do stylu mebli. Dostępne w naszym sklepie uchwyty i gałki, nadadzą meblom ostateczny szlif.

Uchwyty meblowe, często traktowane są czysto funkcjonalnie, jako praktyczne elementy użytkowe. My proponujemy zgoła inne podejście do tematu: Chcielibyśmy, żeby poprzez odpowiedni dobór gałek, można było podkreślić i uzupełnić charakter wnętrza. W naszym sklepie można kupować pojedyncze egzemplarze uchwytów meblowych, tak, żeby nie ograniczać możliwości wyboru oraz kreatywności pomysłów na wykończenie mebli.

 

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Dodatki robą wszystko czy to we wnętrzu czy ubraniu, tworzą charakter, stają się biżuterią, dodają uroku, nadają stylu.

To dzięki nim proste wręcz ascetyczne wnętrze możemy zmienić w loft, mieszkanie z paryskiej kamienicy czy klasykę bauhausu.

 

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl