• Darmowa dostawa od 800zł
  • 14 dni na zwrot
Availability

No products matching your criteria have been found.

Włączniki światła są niezbędnym elementem wyposażenia naszych mieszkań. Nie muszą one pełnić tylko funkcji użytkowej. Współczesny sposób na aranżację wnętrz w znacznym stopniu opiera się na doborze detali. Wybierając stylowe włączniki z naszej oferty, oprócz funkcjonalności, zapewnicie Waszym mieszkaniom perfekcyjne wykończenie.   

Włączniki retro to porcelana i bakelit. Włączniki firmy Zangra z porcelany z mosiężnym bądź niklowanym wykończeniem są jak biżuteria. Wymagają one jednak decyzji już na etapie projektu - ponieważ tych modeli nie możemy łączyć w szeregowych ramkach.

Włączniki retro z bakelitu i porcelany firmy THPG dają ogromne możliwości. W wersji włączników bakelitowych są modele obrotowe i dźwigniowe, w modelach z białej porcelany tylko obrotowe- jedne i drugie można łączyć w ramkach szeregowych - dzięki czemu nie musimy zmieniać rozstawu puszek instalacyjnych.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezbędne elementy wyposażenia każdego mieszkania czy domu. Do takich produktów bez wątpienia zaliczyć należy włączniki światła w stylu retro, dzwonki do drzwi oraz osprzęt (np. gniazdka elektryczne), bez którego pomieszczenia nie są w stanie funkcjonować prawidłowo. Proponujemy liczne modele, które nie tylko świetnie wypełniają funkcję użytkową, ale również stanowią perfekcyjne wykończenie mieszkania. Dostępne są w klasycznych wersjach kolorystycznych oraz kształtach (okrągłe, kwadratowe), by odpowiednio komponować się z innymi elementami wyposażenia wnętrz i nie rzucać się w oczy zawieszone na ścianie.

Włączniki retro, dzwonki do drzwi, osprzęt - wyjątkowy styl w Twoim domu lub mieszkaniu

W naszej ofercie znajdziesz włączniki retro wykonane z eleganckiej porcelany oraz niezwykle odpornego na uszkodzenia mechaniczne bakelitu. Dostępne są m.in. modele marki Zangra z mosiężnym lub niklowanym wykończeniem stanowiące swego rodzaju biżuterię, co do której decyzja o zamontowaniu musi zostać podjęta już na etapie projektu, ponieważ nie można ich łączyć w szeregowych ramkach.

Proponujemy Ci również produkty stworzone przez firmę THPG, które dają ogromne możliwość w ramach aranżacji. Wśród modeli bakelitowych dostępne są wersje obrotowe oraz dźwigniowe, a z porcelanowych – tylko obrotowe. Jedne i drugie można łączyć w ramkach szeregowych, dzięki czemu nie musimy zmieniać rozstawu puszek instalacyjnych.

Współczesny sposób aranżacji wnętrz w znacznym stopniu opiera się na odpowiednim doborze detali. Wybierz włączniki w stylu retro, dzwonki do drzwi i osprzęt znanych marek z naszego sklepu internetowego, a zapewnisz wysokie walory estetyczne i odpowiednie skomponowanie wszystkich elementów w swoim mieszkaniu. Dekoracyjne i funkcjonalne elementy wyposażenia wnętrz - jakich jeszcze cech można od nich chcieć?

 

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy od home.pl